Farmet sportuje pro charitu
30. června 2021 Aktuality

Již několik let se firma Farmet a.s. z České Skalice připojuje k jarnímu sportovně-charitativnímu hnutí v ČR, aby podpořila kondici a soutěživost svých zaměstnanců a zároveň přispěla vybrané místní charitativní organizaci.

Letos v květnu si Farmet pro zaměstnance připravil akci Pohybem pro charitu. Vyhlášeny byly dvě kategorie „JÍZDA“ jezdilo se na kole, koloběžce a in-line bruslích a Farmet za každý ujetý kilometr započítal 1,-Kč. Druhá kategorie „PRAVIDELNÝ POHYB“ byla oceněna deseti korunami za každý den, kdy účastník vykonal nějakou pohybovou aktivitu (běh, chůze, cvičení v domácích podmínkách). Po sečtení zaměstnanci zaplaceného startovného, dobrovolných příspěvků a částek za pohybové aktivity se vybraná suma vyšplhala na 10.588,-Kč, které byly darovány právě naší organizaci jako podpora Domácí zdravotní péče, v rámci které naše zdravotnice poskytují služby nemocným pacientům přímo v jejich domácnosti.